Het is lekker samenwerken met Cargill

7 september 2023

Match

Eén: bewoners van Titurel pakken 250 tassen in voor de Open Dag. Twee: het FabLab maakt een sleutelhanger met het logo ’45 jaar’ erop. Drie: Bites By Inkie zorgt voor de gezonde reep voor de Fiets naar je Werk Dag. Vier: Titurel maakt vogelhuisjes en insectenhotels voor medewerkers. Cargill is flink aan het matchen geweest!

Lokale leveranciers bij Cargill

Cargill Cares Council maakte vlak voor de zomervakantie meerdere matches. Regelmatig organiseren zij activiteiten voor hun medewerkers. Zij streven ernaar, om alles wat er bij de organisatie en de aankleding komt kijken zoveel mogelijk te doen met lokale partijen. En daar zetten ze graag het netwerk voor in. “Op de bijeenkomsten van Samen in de Regio ontmoet ik altijd weer mensen met wie ik op nieuwe ideeën kom voor onze activiteiten. Die korte lijntjes vind ik heel handig”, vertelt Madelon Schenk.

Fitte medewerkers op de fiets

Op de landelijke Fiets naar je Werk Dag in mei werden medewerkers die op de fiets kwamen verrast met een goodiebag. Een leuke, lekkere en vooral gezónde beloning voor de inspanning. Bites by Inkie had een pakketje samengesteld van een gezonde reep en een stuk fruit waarbij nog een bidon van Cargill kwam. Zij maakt alleen maar gezonde tussendoortjes die echt lekker zijn en ook nog eens voedzaam. Dat past goed bij de sportievelingen die op de fiets kwamen.

Open dag voor trotse medewerkers

In het kader van het 45 jarig bestaan van Cargill in Bergen op Zoom werden er in juni een 2-tal Open Dagen georganiseerd voor de medewerkers en hun familie. Het is altijd leuk om dit te organiseren en weer een origineel cadeau te verzinnen om als aandenken mee te geven. Dit keer was er gekozen voor een tas gevuld met producten waar de halffabricaten van Cargill in verwerkt zijn. Het FabLab Bergen op Zoom had hiervoor ook een speciale sleutelhanger gemaakt met het ’45 jaar’-logo erop. De tassen, het waren er maar liefst 250! zijn ingepakt door de bewoners van Titurel. Die vinden dit een altijd een super leuke klus: het is voor een echt bedrijf én er blijft ook altijd wel wat lekkers over. Dus hun inzet wordt meteen beloond.

Vogelhuisjes en insectenhotels

Daarnaast had Cargill ook de bewoners van Titurel die op de houtafdeling werkzaam zijn, gevraagd om weer een aantal vogelhuisjes en insectenhotels te maken. Deze worden altijd voorzien van een brandmerk met het Cargill-logo. Zo krijgen de medewerkers een uniek cadeau voor buiten, waar ook de vogeltjes en kriebelbeestjes blij van worden.

Dus, met Cargill is het vaak lekker samenwerken in het netwerk van Samen in de Regio.