Werksessie ‘Meedoen? Zeker! Maar hoe?’

2 okt 2025

Samen met Christel Bassing van Innergie organiseren we dit najaar workshops speciaal voor onze nieuwe en bestaande partners. Deze is voor die laatste groep.

Workshop

Op donderdag 2 oktober van 14:30 tot 17:00 uur organiseren wij een kleinschalige en waardevolle werksessie ‘Meedoen? Zeker! Maar hoe?’. Tijdens deze bijeenkomst heten we je van harte welkom en nemen we de tijd om elkaar beter te leren kennen. Samen gaan we op zoek naar kansen en mogelijkheden voor samenwerking tussen aanwezige bedrijven en organisaties.

Deze workshop vormt een mooie aanvulling op de grotere bijeenkomsten van Samen in de Regio. In een intieme setting verdiepen we ons in de meerwaarde van het netwerk en ontdekken we hoe betekenisvol werken, kennisdeling en nieuwe verbindingen elkaar kunnen versterken.

Met meer dan 200 partners binnen het netwerk liggen er volop kansen. Maar om die te benutten, is het belangrijk dat we elkaar écht leren kennen. Tijd nemen om te dromen, te durven en te delen, dát is waar deze bijeenkomst voor bedoeld is.

Locatie

De workshop vindt plaats op een locatie van een partner, met circa 10 personen die persoonlijk worden uitgenodigd. Het is prettig als een paar mensen van één organisatie aansluiten, zodat er meer mensen op de hoogte zijn. We gaan deze workshop meerdere keren per jaar gaan organiseren.

Cultuurcafé De Drie Weesgegroetjes
Molenstraat 42
4701 JT Roosendaal

Programma

  • Inleiding door een teamlid van Samen in de Regio, met als doel te inspireren en ingaan op bestaande vragen;
  • Kennismaken met elkaar, succesvolle matches delen en kijken naar ‘wat mis je’?
  • Werksessie ‘Meedoen? Zeker! Maar hoe?’ over de impact van betekenisvol werken en leven;
  • Concreet: wat wil je en wat breng je? Doel: minimaal 1 match bewerkstelligen voor iedere partner.