De Geldsprong! Bewegen én slimmer worden in geldzaken

29 juli 2026

Aanbod

Bewegend leren én leren omgaan met geld. Dan ben je goed bezig.

En dat kan met de Geldmat. Het is de bewegend-leren mat om spelenderwijs te leren slim om te gaan met geld. Door kennis-, reken- of beweegopdrachten te voltooien terwijl je over het bord beweegt. De Geldsprong! Er zijn individuele en gezamenlijke rekenopdrachten. En voor groep 3/4, groep 5/6 en groep 7/8 is er specifieke opzet van het spel.  De Geldsprong!

De Geldmat is ontworpen op de leerdoelen Financiële educatie. Bij de Geldmat horen ook unieke spelkaarten, speelgeld, een dobbelsteen en een activiteitenboekje. En de speluitleg ontbreekt natuurlijk niet. De mat heeft een afmeting van 2 x 2 meter. Het spel van De Geldsprong is in te zetten voor kinderen van 6 t/m 12 jaar voor, tijdens en na schooltijd.

Wil je meer weten over het inzetten van de Geldmat op jouw locatie en mogelijkheden voor financiële ondersteuning, stuur ons dan een berichtje.

 

 

 

Reageren

Reageer hier onder op dit artikel