Inspiratiemiddag ‘Kleine Frida’

6 mrt 2026

Dit jaar organiseert het Doe-Centrum een mooie dag met de naam ‘Voor Frida’. Frida staat hierbij symbool voor alle vrouwen die met liefdevolle kracht en veerkracht, kleur aan het leven geven. Deze dag willen ze samen met jou vormgeven! Daarom nodigen zij je uit voor de inspiratiemiddag met de naam ‘Kleine Frida’ op 6 maart 2026.

Wat kan je 6 maart verwachten?

Het wordt een creatieve middag met muziek, gedichten, hapjes, verhalen en ideeën. Dus denk je graag mee, doe je graag mee of kom je liever luisteren en genieten van muziek, hapjes en creativiteit? Je bent van harte welkom! De deuren openen om 14:30 uur, het programma start om 15:00 uur.

Samen maken we ‘Voor Frida’!

Wil je meer informatie en jezelf opgeven voor de inspiratiemiddag ‘Kleine Frida’ op 6 maart Stuur dan een berichtje naar doecentrum@wijzijn.nl of via Facebook.

Of kom even langs bij het Doe-Centrum op maandag-, dinsdag- of vrijdagochtend.