Op vrijdag 16 mei 2025 namen medewerkers van Cargill deel aan Earth Day, een dag die in het teken stond van duurzaamheid en samenwerking. De activiteit vond plaats bij Curio isk in Bergen op Zoom, waar zij samen met de leerlingen aan de slag gingen met houtsnippers kruien voor in het voedselbos van de school.
Samen met leerlingen
Na een kopje koffie gingen ze aan het werk. Leerlingen uit twee verschillende klassen hielpen mee met houtsnippers in de kruiwagens scheppen en naar het voedselbos aan de voorkant van de school te kruien. Hier werden de houtsnippers verspreid met een hark.
Mooi weer en lekkere lunch
Het weer werkte uitstekend mee: het was zonnig en niet te warm, wat de werkzaamheden extra plezierig maakte. Om 12:00 uur sloten zij de werkzaamheden af en genoten alle deelnemers van een heerlijke lunch, verzorgd door leerlingen van Curio isk.
Waardevolle bijdrage
Cargill Cares Council-lid Dennis Beugelsdijk: “Dank aan alle deelnemers; leerlingen en collega’s! En aan Curio isk voor de gastvrijheid en organisatie. Samen hebben we een waardevolle bijdrage geleverd aan een groener en duurzamer schoolterrein!”
Hard gewerkt
Ook bij Curio isk zijn ze enthousiast. Begeleidster Hülya Pinar en onderwijsmanager Nadia van Geel reageren: “Echt supergaaf dat ze vanuit Cargill met een team van vier personen kwamen helpen in de tuin! Ze hebben hard gewerkt. Er was een heel leuke energie en de leerlingen waren dankzij de aanwezigheid van de mensen van Cargill extra gemotiveerd om het werk te doen.”