Dozen van tentoonstelling krijgen tweede leven

14 augustus 2024

Match

Weet je nog, Soft Empowerment, die bijzondere tentoonstelling van Annemarieke van Peppen en Olexandr Pinchuk vorig jaar september, met al die dozen waarop grote foto’s van sterke mensen met een bijzonder verhaal stonden afgebeeld? Hierbij hielpen diverse partners met de voorbereidingen en nu de tentoonstelling over is, heeft Annemarieke op haar beurt een partner kunnen helpen met ‘de restanten’.

1500 lege dozen

Zij liet ons weten dat de maar liefst 1500 lege dozen die zij voor haar krachtige expositie gebruikte, beschikbaar waren voor het netwerk. En een van onze partners bleek daar maar wát blij mee.

Hartstikke handig

We ontvingen een reactie van de Marktplaats-afdeling van De Kringloper: “Wij krijgen dikwijls het verzoek om de verkochte items te verzenden en dan is zo’n stevige doos hartstikke handig!” vertelt de enthousiaste medewerker van De Kringloper.

Zero waste is het best

Annemarieke is ook enthousiast: “Echt fijn dat de dozen nog gebruikt gaan worden! Het zou toch zonde zijn om het bij het oud papier te moeten gooien. Zero waste is altijd de mooiste oplossing.”